Domov / Detský kútik

Detský kútik

Kopec detskej zábavy

Hotel je priateľom detí o čom svedčí aj najväčší  detský kútik v meste, v ktorom sa deti nebudú určite nudiť. Pre deti sú pripravené antialergické hračky rozmerov XXL, obrovský  rytiersky hrad, herné panely a konzoly určené na rozvíjanie motoriky a logiky, vlastné sociálne zariadenie s prebaľovacím pultom, x-box a karaoke. Bezpečnosť Vašich detičiek zabezpečuje aj kamerový systém.

V hotelových priestoroch organizujeme viaceré úspešné akcie venované deťom ako sú napr. narodeninové párty, detské diskotéky, halloween a iné.

Prežite skvelý večer bez starostí

Užite si kolegov či rodinu bez akýchkoľvek starostí o vaše detičky.

V našom hoteli na vás čaká zrenovovaný, moderný detský kútik priamo ako súčasť priestorov reštaurácie. Preto k nám môžete svoje ratolesti doniesť so sebou na obyčajný obed ale i rodinnú či firemnú udalosť. Detský kútik je deťmi veľmi obľúbený, poskytuje dostatok priestoru i zábavy pre vaše deti a vy sa tak môžete naplno a bez starostí venovať vašim hosťom či hostiteľom.

Nenašli

Ste všetky potrebné informácie?

Máte nejaké ďalšie otázky? Ak potrebujete o nás alebo našich službách vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Radi vám na všetky vaše otázky odpovieme.

Ak sme vás zaujali, ale na vaše rozhodnutie potrebujete viac informácií, radi vám pomôžeme. Našu prácu vykonávame svedomito a snažíme sa vyjsť našim hosťom a klientom vždy v ústrety.