Domov / Lounge Bar

Lounge Bar

Exkluzívny oddych

Lounge bar je ideálnym miestom na posedenie nie len s priateľmi, ale aj obchodnými partnermi, ktorého súčasťou je letná terasa. Našim cieľom je ponúknuť tým najnáročnejším hosťom komfort, stálu kvalitu a najlepšie druhy svetových značiek nápojov, ako aj cigár.

Na svoje si prídu priaznivci nie len rôznych druhov alkoholických nápojov, miešaných drinkov, či kvalitných vín a koňakov, ale aj priaznivci exkluzívnej kávy, ktorej výnimočnú chuť určite ocenia všetci znalci a milovníci.

Reprezentatívne priestory

Lounge bar ako aj ostatné priestory hotela sa nesú v štýle Napoleona Bonaparte. Príjemná atmosféra baru je zvýraznená elektrickým krbom, obrazmi a historickými zbraňami. Priestor je vybavený klimatizáciou, odsávaním, podlahovým kúrením, plazmovou televíziou. Samozrejmosťou je denná tlač, ktorá je hosťom k dispozícii každý deň ako aj pripojenie na internet a parkovanie zdarma.

Nenašli

Ste všetky potrebné informácie?

Máte nejaké ďalšie otázky? Ak potrebujete o nás alebo našich službách vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Radi vám na všetky vaše otázky odpovieme.

Ak sme vás zaujali, ale na vaše rozhodnutie potrebujete viac informácií, radi vám pomôžeme. Našu prácu vykonávame svedomito a snažíme sa vyjsť našim hosťom a klientom vždy v ústrety.