Domov / Reštaurácia

Reštaurácia

Chuť zážitku

Hosťom ponúkame od pondelka do piatku okrem jedál á la carte aj cenovo výhodné obedové menu, zostavené z ponuky domácich a svetových špecialít, tak aby vyhovelo každému gurmánskemu vkusu.

Reštaurácia navyše ponúka mnoho možností variabilného usporiadania priestoru podľa charakteru a skutočných potrieb jednotlivých akcií. V priestore reštaurácie je v prípade potreby dostupný dataprojektor s plátnom na premietanie.

Kapacita reštaurácie je 85 miest a je ideálnym miestom pre rodinné alebo firemné oslavy, konferencie, rôzne školenia, romantické svadby, plesy, či iné druhy osláv a spoločenských podujatí.

Ďalšie možnosti

Hľadáte to pravé miesto pre Vašu oslavu, svadobnú hostinu, firemný večierok či detskú párty?  Hľadáte očarujúce, elegantné a moderné priestory, kde sa budete cítiť príjemne a nemusíte si robiť starosti? Zorganizujte Vašu oslavu práve u nás. Pod odborným kuchárskym tímom Vás prevedieme gastronomickým zážitkom našej kuchyne.   Využite Hotel Bonaparte pre usporiadanie rodinných osláv, romantických svadieb, významných jubileí, promócií, banketov, či iných druhov osláv.

Svadby

Pravidelne u nás vítame novomanželov a snažíme sa im poskytnúť všetko k tomu, aby bol ich deň nezabudnuteľný a nádherný. Budeme radi, ak sa k týmto párom pridáte aj vy.

Akcie & oslavy

Priamo v reštaurácii sa nachádza veľkolepý detský kútik pre Vaše ratolesti. V lounge bare hotela Bonaparte sa nachádza salónik Cigar & Cognag, kde môžete usporiadať  Vaše firemné stretnutia.

Svadby

Čo vám vieme ponúknuť

Vstúpte do nového života v nádhernom, modernom a elegantnom prostredí reštaurácie Napoleon****. Zabezpečíme Vám krásnu svadobnú hostinu a ďalšie služby na profesionálnej úrovni.  Miestnosť je vybavená klimatizáciou, podlahovým kúrením,  plazmovou televíziou a dataprojektor s plátnom na premietanie Vašich spoločných fotografií , alebo videí. Špeciálnou ponukou našej reštaurácie je osvetlenie, ktoré si môžete prispôsobiť vo farbách Vašej výzdoby a je možné ho počas celej hostiny prispôsobovať charakteru programu.

Krásna výzdoba  jednoznačne patrí k dobre zorganizovanej svadbe, pričom vytvára príjemnú atmosféru. Radi Vám pripravíme a vyzdobíme miestnosť podľa Vašich predstáv. Hotel  ponúka bezplatné monitorované parkovisko pre Vás a Vašich hostí, letnú terasu Lounge baru pre fajčiarov, Wi-Fi v celom objekte hotela. Vašim hosťom zabezpečíme transfer za zvýhodnenú cenu.

Apartmán zdarma

Ochutnávka pre 2 osoby

Darčekový poukaz pre 2 osoby

Privítanie so slávnostným prípitkom

Tradičné rozbíjanie taniera

Hotelový transfer za zvýhodnenú cenu

Pre mladomanželov ponúkame zdarma apartmán počas svadobnej noci, zdarma ochutnávku pre 2 osoby vybraného svadobného. Ako darček od nás navyše dostanete poukaz na slávnostnú večeru pre 2 osoby.

Nenašli

Ste všetky potrebné informácie?

Máte nejaké ďalšie otázky? Ak potrebujete o nás alebo našich službách vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Radi vám na všetky vaše otázky odpovieme.

Ak sme vás zaujali, ale na vaše rozhodnutie potrebujete viac informácií, radi vám pomôžeme. Našu prácu vykonávame svedomito a snažíme sa vyjsť našim hosťom a klientom vždy v ústrety.